Haber

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz çiftinden müjdeli haber geldi: “Evleniyoruz!”

Kıyamet dizisinin yıldızı Pınar Deniz, meslektaşı Kaan Yıldırım ile iki yıldır abartılı bir aşk yaşıyor. Son dönemde çiftin adı evlilikle birlikte anılmaya başlandı. Kaan Yıldırım, Umut Ünver’e evlilik tezlerini 2. sayfada anlattı. Detaylar?

Ekranların en sevilen isimlerinden Pınar Deniz, oyuncu arkadaşı Kaan Yıldırım ile ilişkisini Temmuz 2022’de el ele bir konsere girerek duyurdu.

2 yıldır birliktelik yaşayan çift, sosyal medyada sık sık yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine olan aşklarını gizlemeden yaşıyor.

Son olarak Pınar Deniz’in başrol oynadığı Kıyamet dizisinin sezon finalinin ardından tatile çıkan çift, önce Yunanistan ve İtalya’ya, ardından da İngiltere’ye gitti.

Pınar Deniz, bu bayramda sevinç gözyaşlarıyla dolu bir fotoğrafını sosyal medya hesabından “Bu da öyle bir şey” notuyla paylaştı.

Aklıma şu paylaşım geliyor: “Pınar Deniz, Kaan Yıldırım’dan evlenme teklifi aldı mı?” Soruyu getirdi.

Pınar Deniz’in paylaşımının ardından Kaan Yıldırım’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf serisinde dikkat çeken “yüzük” detayı evlilik tezlerini güçlendirdi.

Ünlü çiftin yakın çevresi haberi doğruladı ancak Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çifti bu konu hakkında sessiz kaldı.

Kaan Yıldırım, Sayfa 2’ye yaptığı açıklamayla bu sessizliği bozdu. Kaan Yıldırım, Pınar Deniz ile evlilik sorularını yanıtladı ve “Evlilik haberleri doğru, evleniyoruz” diyerek evlilik müjdesini verdi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

haber-kozan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu