Haber

Fenerbahçe 1 günlük tatilin ardından mesaiye başladı

2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle lige verilen ortada Antalya’da kamp yaptıktan sonra İstanbul’a dönen Fenerbahçe, 1 günlük iznin ardından çalışmalarına devam etti.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre Can Bartu Tesisleri’ndeki antrenman, salonda yapılan kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları ile başladı. Bir süre saha idmanında görev yapan sarı lacivertliler, antrenmanı taktik ve bireysel idmanlarla tamamladı.

Fenerbahçe yarın yapacağı tatbikatla hazırlıklarına devam edecek.

Engellilerin durumu

Sarı lacivertli grupta tedavi süreçleri devam eden futbolcular, özel programları dahilinde çalıştı.

Tedavisi devam eden isimlerden Emre Mor’un yarın grupla, bel ağrısı çeken Altay Bayındır’ın ise hafta sonu grupla çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Düzlüğe çıkma sürecinde olan Luan Peres ve Enner Valencia’nın da önümüzdeki günlerde takıma katılması planlanıyor.

Tedavisi devam eden Arda Güler’in önümüzdeki hafta tekrar kontrole geleceği öğrenilirken, bir haftalık tedavi sürecini tamamlayan Ezgyjan Alioski’nin 2 hafta içinde takıma katılması bekleniyor.

Rayo Vallecano maçında dizinden sakatlanarak ayak bileğinde ödem ve travma tespit edilen Joao Pedro’nun tedavisi devam ederken, tecrübeli oyuncunun yaklaşık 3 ay sonra sahalara dönmesi planlanıyor.

Öte yandan genç futbolcu Çağtay Kurukalıp’ın 2 haftalık tedavisini tamamladığı ve saha çalışmasının ardından grupla birlikte idmana çıkabileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu