Haber

Depremin ardından takımdan ayrılan futbolcu Doğukan Emeksiz’den Yeni Malatyaspor’un sert açıklamasına yanıt

Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül’ün beyin sarsıntısı sonrası sözleşmelerini feshetmesi üzerine Yeni Malatyaspor iki futbolcuyu hedef alan bir açıklama yaptı. Doğukan Emeksiz, Yeni Malatyaspor’un açıklamasına yanıt verdi.

“1 AY ÖNCE BİLDİRİM GÖNDERDİM”

Doğukan Emeksiz yaptığı açıklamada, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden 1 ay önce kulübüme yasal hakkımı kullanarak yükümlülüklerini yerine getirmesi için ihtar gönderdiğimi, aksi takdirde sözleşmemi feshedeceğimi belirtmek isterim.

“PURTA ALMADAN MÜCADELE ETTİĞİMİ SÖYLEDİM”

Uyarıdan haberdar olan kulüp başkanımız bana ağza alınmayacak şekilde küfretti ve takımdan atılmakla tehdit etti. Sakinliğimi korudum ve işimi yapmaya devam ettim. Kulüp verilen 30 günlük süre içinde yükümlülüklerini yerine getirmedi. Ancak deprem felaketi nedeniyle Kulüp Başkanı Ahmet Yaman’ı arayıp sezon sonuna kadar kulübümde kalacağımı ve sezon sonuna kadar tek kuruş alamadan mücadele edeceğimi söyledim.

“SÖZLEŞMEM OTOMATİK OLARAK SONA ERDİ”

Bunun en iyi karar olacağını düşündük. İçinde bulunduğumuz süreçte Yeni Malatyaspor ligden çekileceğini açıkladığı için iptal hakkımın son gününde fesih hakkımı kullandım ve bu iş kesinleşti. Yeni Malatyaspor ligde devam etseydi kesinlikle sözleşmemi feshetmez ve oradaki süreyi tamamlardım. Aynı zamanda takım ligden çekildiği için son 3 aylık sözleşmem kendiliğinden sona erdi. Bu nedenle Yeni Malatyaspor’un bu karalama kampanyasından dolayı son derece üzgün olduğumu belirtmek isterim.”

Depremin vurduğu Yeni Malatyaspor’da 2 oyuncunun sözleşmesi feshedildi: Bu vefasızlığı asla unutmayacağız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu