Haber

15 Mayıs Çılgın Loto Sonuçları Açıklandı: 15 Mayıs Sayısal Loto Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Milli Piyango’nun Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları düzenlediği Çılgın Sayısal Loto’da haftanın ilk çekilişi gerçekleştirildi. Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde saat 21.30’da canlı olarak gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinin detayları şans oyunu tutkunları tarafından araştırılmaya başlandı. Peki 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto’da kazandıran numaralar ne oldu? Detaylar burada…

15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun üç gün boyunca düzenlediği şans oyunu Çılgın Sayısal Loto’da haftanın ilk çekilişi sona erdi. Milli Piyango yetkilileri ve noter eşliğinde saat 21:30’da canlı olarak düzenlenen çekilişte, kazanan 6 kişi büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakalıyor. 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları için haberimizde yer alan sonuç sorgulama sayfasını inceleyebilirsiniz.

15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı

15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto’da kazandıran numaralar; 10, 13, 20, 31, 69, 87, Joker: 56, Süper Star: 6 186.326.818,33 TL ikramiye bir sonraki Sayısal Loto’ya devredildi.

15 MAYIS SAYISAL PİYANGO SONUCU

haber-manyas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu